AUTOMATYKA - MIEDŹ sp. z o.o. powstała 1 lipca 1997 roku w wyniku restrukturyzacji - wydzielenia Wydziału Automatyki ze struktur KGHM Polska Miedź S.A. O/Huta Miedzi „Głogów”. Spółka przejęła w pełnym zakresie serwisowanie urządzeń i układów automatyki.
Od tego czasu Spółka rozwija się dynamicznie zwiększając swój potencjał i merytoryczny zakres świadczonych usług.

AUTOMATYKA-MIEDŹ sp. z o.o. dostarcza na rynek specjalistyczne usługi o najwyższej jakości. Przedsiębiorstwo dąży przy tym do nadania równie wysokich priorytetów w zapewnieniu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy swoim pracownikom oraz ochronie środowiska naturalnego.

Największym atutem AUTOMATYKA – MIEDŹ sp. z o.o. jest możliwość dostarczenia Klientowi kompleksowej usługi, na którą składają się: projekt, dostawa aparatury, materiałów montażowych i prefabrykatów, prace montażowe, oprogramowanie, uruchomienia oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Przedsiębiorstwo posiada interdyscyplinarny zespół specjalistów o wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.