SEKRETARIAT

Małgorzata Piwko
tel. 76 747 77 00
fax 76 747 77 57
info@a-m.com.pl

DYREKTOR FINANSOWY GŁÓWNY KSIĘGOWY

Anna Młynarczyk
tel. 76 747 76 93
amlynarczyk@a-m.com.pl

DYREKTOR DS. SYSTEMÓW AUTOMATYKI

Paweł Radzieja
tel. 76 747 76 91
tel. kom. 601 885 080
pradzieja@a-m.com.pl

DYREKTOR PRODUKCJI

Grzegorz Szwancyber
tel. 76 747 77 33
tel. kom. 609 474 757
gszwancybr@a-m.com.pl

SEKCJA KADR

Kierownik: Anna Woszczyńska
tel. 76 747 69 68
tel. kom. 887 202 230
awoszczynska@a-m.com.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI I FINANSÓW

Kierownik: Magdalena Wolny
tel. 76 747 76 93
mwolny@a-m.com.pl
DZIAŁ:
tel. 76 747 67 26
tel. 76 747 74 11

SEKCJA TECHNICZNA

Kierownik: Zdzisław Szymański
tel. 76 747 77 58
tel. kom. 609 474 016
zszymanski@a-m.com.pl
SEKCJA:
tel. 76 747 74 50

ODDZIAŁ SERWISOWY

Kierownik: Czesław Krzyżosiak
tel. 76 747 67 66
tel. kom. 609 956 001
czkrzyzosiak@a-m.com.pl

SEKCJA ZAOPATRZENIA

Kierownik: Marta Urbaniak
tel. 76 747 67 02
tel. kom. 609 474 015
murbaniak@a-m.com.pl

DZIAŁ WYKONAWCZY

Kierownik: Tomasz Peroński
tel. kom. 887 505 001
tperonski@a-m.com.pl

DZIAŁ TECHNIKI CYFROWEJ

Kierownik: Michał Miłek
tel. 76 747 74 31
mmilek@a-m.com.pl
DZIAŁ:
tel. 76 747 74 04

DZIAŁ ELEKTRYCZNY

Kierownik: Józef Ciesielski
tel. 76 747 67 24
tel. kom. 695 024 240
jciesielski@a-m.com.pl

DZIAŁ ORGANIZACJI, PLANOWANIA I ROZLICZANIA PRODUKCJI

Kierownik: Arleta Kłonica
tel. 76 747 77 56
tel. kom. 885 103 903
aklonica@a-m.com.pl
Specjalista ds. Umów: Magdalena Wojciechowska
tel. 76 747 72 25
mwojciechowska@a-m.com.pl

DYWIZJA ENERGOELEKTRONIKI

Główny Specjalista ds. Energoelektroniki: Marek Stachowiak
tel. 76 747 74 32
tel. kom. 609 474 014
mstachowiak@a-m.com.pl

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.